Kurumsal
İNŞAATTA DENEYİM, KALİTE VE GÜVENİN ADI

İnşaat sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimini, kalite ve güven ile birleştiren Nuripek İnşaat, bütün projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler üretiyor. Taahhütlerini zamanında yerine getirerek, güven unsuruna verdiği önemi gösteren Nuripek İnşaat'ın, ekipman ve materyal kullanımındaki tercihi de her zaman birinci sınıf…

Nuripek İnşaat müşterilerinin kalite ve beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam ettirmektedir. Nuripek inşaat her projesinde müşteri memnuniyeti ve konutta kaliteli yapılar üretmeyi ön planda tutar.


KUSURSUZ YAŞAM GELENEĞİ

Nuripek İnşaat, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır.

Nuripek İnşaat, özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.

Türkiye’nin ve Bursa’nın konut sektöründe, yeniliklerin ve güvenin öncüsü olan Nuripek İnşaat, yeni projesi Nuripek Sitesi’sini Yenişehir’in merkezinde, günümüz insanının ihtiyaçlarına yönelik olarak projelendirdi.

Seçimleriniz, hayatınızın bütünüdür.Nuripek Sitesi, sunduğu sosyal alanlar, çocuk oyun parkları ile size ve ailenize benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor.

Hayata farklı bir bakış açısı.Geçmişten günümüze kültürümüzün mirası, yaşam değerleri Nuripek Sitesi’nde hayat buluyor. Yenişehir’in yeşilini yaşamınızla buluşturan proje, modern ve çağdaş bir yaklaşımla sizler için tasarlandı.

Nuripek Sitesi’nde sizi, hayatın zorlu ve stresli yaşantısından uzak; aileniz ile birlikte dolu dolu vakit geçirebileceğiniz bir "hayat" bekliyor.

Evinizin tüm alanlarında kullanılan malzemeden, doğayı evinize davet eden tüm detaylarda hissedilen fark ve estetik, akıl ve incelik size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Nuripek Sitesi’ndeki evinizin her köşesinde bulunan lüks ve estetik, hayatınızın vazgeçilmezleri arasındaki yerini alacak.